Strony

środa, 10 grudnia 2014

Grudniowe klimaty - światełka i dekoracje świąteczne

Witam serdecznie!

Święta już za dwa tygodnie, czas szybko leci. My jesteśmy teraz wprawdzie w gorączce przedurodzinowej, na weekend czekają mnie dwie imprezki: dla dzieci oraz rodziny. Mam nadzieję, że uda mi się to ogarnąć!

Jednak to głównie święta i przygotowania do nich dominują, urodziny to jedynie przerywnik. W tym roku korzystam z wypróbowanych dekoracji, które dozuję trochę ostrożniej niż kiedyś. ;) Pozbyłam się też tych już nie używanych, zużytych, opatrzonych czy niemodnych. Zrobiło się trochę miejsca na nowe ;) W tym roku postawiłam głównie na świeczki i światełka.


W sypialni trochę nietypowo. Podobno gałązki czereśni ścięte na św. Barbary, czyli 4. grudnia lub w okolicach, zakwitną właśnie na święta. Mam je w tym czasie pierwszy raz i jestem ciekawa, czy naprawdę zakwitną.

U Małej Mi jest wszystkiego po trochu. Nota bene, prace kosmetyczno-upiększające nadal w trakcie. Kompletnie wyszło mi powietrze.


Wysyłacie jeszcze kartki świąteczne? Ja owszem, ale tym razem nie robiłam ich sama. Jednak wybieranie i wymyślanie, która dla kogo, to sama przyjemność. :) 


Do mnie dotarła już pierwsza, z bardzo trafnymi życzeniami od Justyny. Fajna, co?


Wydaje mi się, że w ubiegłym roku byłam trochę bardziej aktywna, jeżeli chodzi o dekoracje i prezenty wykonane ręcznie. Podsunę zatem linki do starych ale jarych pomysłów.

Zabawna ściereczka
Smakowe cukry - dla łasuchów
Koszulka z krawatem
pomarańczowa konfitura z campari :)

Pozdrawiam i dobranoc!
Moni