Strony

poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Ogłoszenia :)

Witajcie Moi Drodzy!

Z przyjemnością informuję, że jeden z moich postów (o ramie do telewizora) jest dziś gościnnie publikowany na blogu Blogi Wnętrzarskie! Bardzo mnie to cieszy, zwłaszcza że współpraca z Autorami bloga jest przyjemna i jednocześnie profesjonalna. Polecam tę stronę wnętrzarsko zainteresowanym, skupia ona mnóstwo ciekawych blogów o tej tematyce.


Z innych ogłoszeń: Jestem zagoniona, że aż się dziwię, czy to normalne. Napiszcie proszę, jak sobie radzicie, bo zastanawiam się, czy Wy też tak macie?  No np. tak, że nie mam czasu włączyć prania. Tzn. mam, ale nie jestem na tyle długo w kawałku w domu, żeby je jeszcze rozwiesić (nie liczę snu, jednak). Czasem jest to frustrujące, ale przeważa jednak moje zdziwienie rozmiarem tego fenomenu. Próbuję odgadnąć, jak to się dzieje. Owszem, wróciłam do pracy. Ale pracowałam przecież i wcześniej, nawet więcej... czyżbym się już jakaś wolniejsza robiła?! Nieee noooo... To pewnie przez te wszystkie ciekawe blogi, do których tak chętnie zaglądam :D

Jeśli ktoś z Was czeka na Ukrainę to proszę o cierpliwość. Będzie, w swoim czasie :) Czyt. jak wypiorę i rozwieszę te góry prania (sic!), ha!

Na zakończenie dodam, że miały być jeszcze zdjęcia sushi, które to własnoręcznie i rodzinnie ukręciliśmy na kolację. Miały być, ale nie będzie, bo za szybko zniknęły z talerza, upps!

W tym żartobliwym klimacie kończę dzisiejsze nie-wnętrzarskie wywody i idę wieszać pranko.

Do przeczytania już niedługo, pozdrawiam Was ciepło!
Moni

PS. Nooo bym zapomniała: Dostałam zaproszenie na "jakiś" zlot blogerów wnętrzarskich do Łodzi, w październiku. Ktoś coś wie na ten temat? Ktoś się wybiera? Pisać proszę, może być na maila. Dziękuję :)