Strony

wtorek, 23 lipca 2013

Skrzynia

Lato, lato wszędzie....

Witam serdecznie!

Wakacje zdecydowanie nie sprzyjają blogowaniu, a przynajmniej publikowaniu wpisów. Lato rozpieszcza mnie w tym roku wyjątkowo, rzadko jestem on-line. :) Kilka dni nad Bałtykiem spędzonych z Córką udane w pełni, piękna pogoda, totalna laba i nawet woda w morzu CIEPŁA! Korzystam ile się da, bo nasze wakacje nieubłaganie dobiegają końca. Kończą się dobre czasy i wakacyjny klimat, Mała Mi wraca już niedługo do szkoły, a ja do pracy. Ale nie wybiegam w przyszłość i tak nas codzienność dopadnie.

Pokażę Wam SKRZYNIĘ. Projekt diy, wykonany przez Łuka z desek podłogowych oraz kołków, właściwie bez użycia kleju. Dodam, że wykonany w kuchni aszego poprzedniego mieszkanka! To ja podsunęłam pomysł, a w trakcie robót mocno dopingowałam. Sztuką oraz najtrudniejszym etapem była klapa, która jest półokrągła. Skrzynia ma skrywać skarby, więc została obita staromodnymi okuciami. Przyjemne sprawy wykończeniowe jak bejcowanie oraz woskowanie przypadły w udziale mi.

Ta skrzynia powstała kilka lat temu i pojechała w prezencie do pewnego Domu na wsi. O tym domu napewno jeszcze napiszę, a teraz zobaczcie skrzynię:

Ta szpara powstała przez nieuwagę już przy używaniu. Aby dochodziło powietrze klapa została podważona, ale niestety tylko z jednej strony. Teraz skrzynia jest już naprawdę unikatowa :)

A gdzie Wy trzymacie swoje skarby?! :)

Zanim przepadnę w ogródku, pozaglądam, co w Waszych blogach piszczy. Tak więc do zobaczenia!

Pozdrawiam słonecznie!
Moni