Strony

wtorek, 2 kwietnia 2013

Rozwiązanie zagadki

Zagadka była w tym poście. Wasze domysły w komentarzach były całkiem trafne! Prezenty rozdane, więc mogę napisać coś wiecej.


Idea nie jest moja, z  pomocą przyszedł pinterest, skarbnica pomysłów, mniej i bardziej potrzebnych. Ale sprawa jest prosta, a może przynieść wiele radości.


Kupiłam dwie nie za duże ramy obciągnięte płótnem. Stopy Małej Mi pomalowałam farbkami wodnymi, oczywiście kolorami przez nią wybranymi. Następnie odbiłyśmy je na płótno. Tutaj UWAGA: odbijamy na odwrót, tzn. prawa po lewej, a lewa stopa po prawej... Wygląda to tak:Kolejnym krokiem jest wykończenie tak, aby powstał motyl. Zresztą tutaj to już puszczamy wodze wyobraźni oraz kreatywności. Nasze motylki wyszły dość minimalistyczne, niemniej bardzo sympatyczne.Motyle powędrowały do Babć i Dziadków jako upominek z okazji świąt. Nie mogłam nic zdradzić wcześniej, bo Dziadkowie tutaj zaglądają i nie byłoby niespodzianki. Chyba zrobiliśmy im tymi obrazkami miłą niespodziankę.
To może też być fajny prezent na dzień babci lub dziadka właśnie, niekosztowny i szybki w wykonaniu. Właściwie można użyć też papieru i włożyć w ramkę... rozwiązań oraz możliwości zastosowania wiele, a przy okazji fajna zabawa.

Żegnam się już, do następnego!
Moni