Strony

czwartek, 7 marca 2013

Ruszyła produkcjaZbliżają się święta Wielkanocne, powoli czuć w powietrzu wiosnę. To dobry moment, aby otrzepać się z zimowej opieszałości i przewietrzyć mieszkanie, szafy, głowy. Potym jak przebrnęłam przez fotograficzne wyzwanie Lucy (poprzedni post) postanowiłam dodać na blogu stronę Poznajmy się, gdzie piszę trochę o sobie. W końcu fajnie wiedzieć z kim się ma do czynienia, prawda? Długo miałam ten krok w planach, tak więc w ramach wiosennego zawirowania od tego zaczęłam działania.

Symbolicznie ten okres przedświąteczny to czas porządków oraz planów - odżywamy dekorując wiosennie nasze domy, ustawiając zielone zwiastuny wiosny, planując prace w ogrodzie lub letnie wakacje.

W dekoracjach fajne jest to, że dzięki ciekawym pomysłom (a tychże na blogach nie brakuje!) można szybko i tanim kosztem zmienić wystrój w zależności od nastroju. A ile radości daje taki samodzielnie zrobiony wianek czy inne cudo! Tak i u mnie ruszyły wiosenne prace: sprzątanie, przeglądanie szaf ale również robienie kartek świątecznych, małych prezencików, wianków i takie generalne odświeżanie. Tu zmienię obrazek czy zdjęcie, tu postawię nową roślinkę...


W dekoracjach u mnie będzie kolorystyczna rewolucja, bo odważę się na kolor, przed którym się  dość twardo wzbraniałam, ale człowiek z czasem podobno łagodnieje, będzie zatem... RÓŻOWO!


Narazie panuje MIĘDZYCZAS, który jest mało fotogeniczny, ale bardzo kreatywny.Życzę Wam twóczych pomysłów i odwagi w ich realizacji!

Pozdrawiam,
Moni